O nas

Profitkarta.pl jest serwisem internetowym, który posiadaczą karty oferuje benefity w 5 kategoriach. Formuła zbierania punktów na karty lojalnościowe przestaje być popularna. Powód bardzo prosty. Albo użytkownik musi zebrać bardzo dużą liczbę punktów by mógł otrzymać nagrodę (co z kolei go zniechęca) albo, co gorsze, punkty przepadają bo upłynął ich termin ważności... Profitkarta działa inaczej. Użytkownik po okazaniu karty od razu otrzymuje benefit. Swoimi działaniami obejmujemy również hotele gdzie turysta może wypożyczyć kartę w recepcji i udać się do promowanego miejsca.
 
Właścicielem serwisu profitkarta.pl jest BS System Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Władysława Łokietka 166b/7 31-334 Kraków NIP 945-217-65-58. 
Zachęcamy do współpracy!
Kontakt pod numerem telefonu 531022250 za pośrednictwem maila biuro@profitkarta.pl lub Formularza Kontaktowego

Kontakt

BIURO czynne od pon. - pt. 9:00 -17:00 
BS System sp. zo.o.  
mail: biuro@profitkarta.pl
telefon: 531022250

Newsletter

Zapisz się do newslettera, jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informację dotyczące zniżek w Twoim mieście!


Nie przegap nowych punktów partnerskich w Twojej ulubionej kategorii, zapisz się do newslettera, wybierz co Cię interesuje i bądź na bierząco! 


Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących towarów i usług własnych właściciela serwisu profitkarta.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez właściciela serwisu profitkarta.pl.